Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 4921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Samorządna Jedlina

Środa, 27 maja 2020, 13:30
Aktualizacja: Czwartek, 28 maja 2020, 8:21
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Samorządna Jedlina
Fot. UM Jedlina–Zdrój
30–lecie samorządu w Jedlinie–Zdroju.

"Mija 30 lat od historycznych przemian, w wyniku których w Naszym Kraju został odbudowany samorząd. Demokracja lokalna sprawiła, że to my mieszkańcy mamy istotny udział w pełnieniu władzy w naszej małej ojczyźnie i możemy samodzielnie decydować o wielu bardzo ważnych sprawach dla naszego miasta.

Myślę, że możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że przez ostatnie 30 lat bardzo zmieniliśmy nasze miasto. Dzięki wspólnym wysiłkom i prowadzeniu właściwej lokalnej polityki zmodernizowaliśmy drogi, przystanki autobusowe, oświetlenie uliczne, ścieżki pieszo–rowerowe. Wybudowaliśmy kolektory, wodociągi, zmodernizowaliśmy wszystkie obiekty użyteczności publicznej. Powstało wiele atrakcji dla aktywnych. Kompleks Pałacowo – Hotelowy „Jedlinka”, Park Aktywności „Czarodziejska Góra”, czy wieża widokowa na Borowej przyciągają rzesze turystów. Najlepiej jak tylko potrafiliśmy dbaliśmy o naszą małą ojczyznę. To między innymi wynik stawiania ponad podziałami politycznymi w pracy na rzecz naszego miasta, to umiejętność zdobywania dużych pieniędzy i kierowania się w swoich decyzjach przede wszystkim potrzebami mieszkańców.

Z okazji tego doniosłego Jubileuszu pragnę podziękować wszystkim za wspólne tworzenie historii Jedliny-Zdroju. Życzmy sobie, aby nasze wyjątkowe miasto dalej się zmieniało i stwarzało jeszcze dogodniejsze warunki dla naszego życia".

Z poważaniem

Leszek Orpel
Burmistrz Jedliny-Zdroju

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
44%
Złości
2
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group