Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2761
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Samorządowcy i policja chwalą sobie współpracę

Piątek, 27 stycznia 2017, 7:33
Aktualizacja: 9:35
Autor: PAW
Wałbrzych: Samorządowcy i policja chwalą sobie współpracę
Fot. PAW
Podczas sesji rady miejskiej Wałbrzycha, przedstawiciele wałbrzyskiej policji wręczyli pamiątkowe dyplomy samorządowcom tytułem owocnej, wieloletniej współpracy.

Komendant KMP w Wałbrzychu Andrzej Basztura podkreślał kilka razy, że tylko dzięki współpracy miasta i policji może w Wałbrzychu być bezpiecznie.
- Przez te lata wspólnie udało nam się naprawdę wiele zrobić – mówi Andrzej Basztura. - Mówię choćby o remontach komisariatów, czy też budowie nowego, która to budowa trwa, mówię o samochodach z budżetu partycypacyjnego.

Komendant wspominając o budowie nowego komisariatu, powiedział, że będzie on jednym z najnowocześniejszych na Dolnym Śląsku, a warunki pracy funkcjonariuszy znacznie się poprawią.
- Te działania to zasługa również moich poprzedników, jak choćby Ryszarda Błażnika, czy też samorządowców z Wałbrzycha i Szczawna Zdroju. Jesteśmy najskuteczniejszą komendą policji w województwie i wierzę, że te statystyki będziemy jeszcze poprawiać i mieszkańcy będą się czuli w Wałbrzychu bezpiecznie – mówi Andrzej Basztura.

Prezydent Roman Szełemej podkreślił, że rolą samorządu jest wspieranie wszelkich działań, które służą bezpieczeństwu mieszkańców.
- Współpraca od wielu lat układa się znakomicie – mówi prezydent. - Nasze wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa są zintensyfikowane. Moją ambicją jest, by służby mundurowe w Wałbrzychu były coraz bardziej nowoczesne i były blisko problemów ludzi. To wyróżnienie dla nas jest zobowiązaniem do dalszej współpracy.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group