Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sąsiedzi – jak to jest przy granicy?

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 27 maja 2013, 6:29
Autor: red
Fot. organizatorzy
WOK czeka na filmy konkursowe.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Adalbertinum z Hradec Králové zapraszają młodych adeptów sztuki filmowej do udziału w polsko-czeskim konkursie na amatorską produkcję filmu offowego "Sąsiedzi -jak to jest przy granicy?” Żyć, przyjaźnić się, kochać, pracować? Pobudźcie swoją wyobraźnię. Technika nie jest najważniejsza. Liczy się inwencja twórcza uczestników konkursu.

Organizator czeka na wszelkie formy mieszczące się w szerokim nurcie krótkometrażowego kina offowego, w którym autorzy ukażą własną artystyczną wizję świata i narzuconego tematu. Filmy można zgłaszać do 2 sierpnia. Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania na www.wok.walbrzych.pl (zakładka konkursy).

Najciekawsze produkcje będzie można zobaczyć w letnim kinie plenerowym w Wałbrzychu (amfiteatr STYK). Podczas czterech pierwszych piątków sierpnia zasmakujemy także dobrego czeskiego kina. Zaś 23 sierpnia odbędzie się gala, na której zaprezentujemy najlepsze prace, spotkamy się z ich twórcami, nagrodzimy ich. Do wygrania: 1000 zł, odtwarzacz dvd, tablet, mp4.

Konkurs finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Współpracy transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007- 2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacencsis "Przekraczamy granicę".

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group