Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Setki osób manifestowało przeciwko migracji

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ruch Narodowy Wałbrzych 1 min czytania

Na manifestacji organizowanej przez Konfederację na wałbrzyskim Placu Magistrackim pojawiło się sporo osób.

- Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pojawili się na manifestacji „Stop imigracji” w Wałbrzychu! Wasza obecność pokazuje, że nie jesteśmy obojętni na sprawy naszego kraju i bezpieczeństwo naszych rodzin. Najważniejsze postulaty manifestacji „Stop imigracji” organizowanej przez Konfederację: stanowczy sprzeciw wobec masowej i niekontrolowanej imigracji, zamknięcie granic dla nielegalnych migrantów, przeprowadzenie akcji deportacyjnych wobec osób przebywających w Polsce nielegalnie, wzmocnienie Straży Granicznej i innych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, odrzucenie unijnego Paktu Migracyjnego, zdecydowane działania rządu na rzecz ochrony bezpieczeństwa polskich obywateli, zatrzymanie procesu zastępowania Polaków imigrantami na rynku pracy, stabilizacja sytuacji migracyjnej i lepsza kontrola napływu cudzoziemców - czytamy na profilu Ruchu Narodowego Wałbrzych.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka