- Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pojawili się na manifestacji „Stop imigracji” w Wałbrzychu! Wasza obecność pokazuje, że nie jesteśmy obojętni na sprawy naszego kraju i bezpieczeństwo naszych rodzin. Najważniejsze postulaty manifestacji „Stop imigracji” organizowanej przez Konfederację: stanowczy sprzeciw wobec masowej i niekontrolowanej imigracji, zamknięcie granic dla nielegalnych migrantów, przeprowadzenie akcji deportacyjnych wobec osób przebywających w Polsce nielegalnie, wzmocnienie Straży Granicznej i innych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, odrzucenie unijnego Paktu Migracyjnego, zdecydowane działania rządu na rzecz ochrony bezpieczeństwa polskich obywateli, zatrzymanie procesu zastępowania Polaków imigrantami na rynku pracy, stabilizacja sytuacji migracyjnej i lepsza kontrola napływu cudzoziemców - czytamy na profilu Ruchu Narodowego Wałbrzych.
Setki osób manifestowało przeciwko migracji
Audio
Czytaj na głos
Na manifestacji organizowanej przez Konfederację na wałbrzyskim Placu Magistrackim pojawiło się sporo osób.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.