Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3344
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Siatkarski sukces

Wtorek, 12 stycznia 2021, 9:48
Autor: PAW
Wałbrzych: Siatkarski sukces
Fot. użyczone
Sukces wałbrzyskiego klubu sportowego – UKS Kinder Volleyball z zaproszeniem na światowy kongres mini siatkówki!

24 stycznia odbędzie się Kongres Minisiatkówki Online czyli wydarzenie, jakiego jak dotąd w naszym kraju nie było. Po raz pierwszy w jednym miejscu spotka się 5 specjalistów z 5 różnych krajów a tematem będzie nowoczesne szkolenie dzieci w piłce siatkowej. Reprezentantem Polski podczas kongresu będzie wałbrzyszanin, Piotr Wierzbicki - założyciel Uczniowskiego Klubu Sportowego Kinder Volleyball Wałbrzych.

Piotr Wierzbicki jest doświadczonym nauczycielem, trenerem piłki siatkowej, a przede wszystkim od wielu lat pasjonatem pracy szkoleniowej z dziećmi. Dzięki swemu 17-letniemu doświadczeniu w pracy z przedszkolakami oraz 7-letniej działalności szkółki siatkarskiej, otrzymał możliwość podzielenia się wiedzą w zakresie nowoczesnych metod treningowych w piłce siatkowej dla dzieci.

Zaproszenie do Online Minivolley Congress - Kongres Minisiatkówki Online to ogromne wyróżnienie dla całego klubu UKS Kinder Volleyball Wałbrzych. Jak widać sumienna praca oraz konsekwentne podnoszenie kwalifikacji kadry trenerskiej zostało dostrzeżone nie tylko przez pryzmat wyników sportowych młodych sportowców, ale przede wszystkim nowatorskich metod prowadzenia zajęć z dziećmi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
2
25%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group