Sobota, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sierpień w Bibliotece pod Atlantami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 9:05
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2013, 10:25
Autor: Michalina
Fot. użyczone
Za nami miesiąc wakacji, ale przed nami jeszcze cały sierpień– pracuje także wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami i czeka na mieszkańców z całym mnóstwem atrakcji pomagających ciekawie zapełnić wakacyjny czas. Przekonajmy się, co szykuje biblioteka na sierpień.

Przez całe wakacje, w dni robocze, od 9 do 17 w Bibliotece Głównej funkcjonuje Akademia Młodych, gdzie dzieci i młodzież mogą skorzystać z Internetu, pobawić się i wspólnie pograć lub uczestniczyć we wcześniej zorganizowanych warsztatach multimedialnych dla grup. Pod okiem bibliotekarzy dzieci mogą mądrze spędzić letnie dni.

Działania biblioteczne podejmowane są na terenie całego miasta- w różnych filiach. Od 5 do 30 sierpnia w Punkcie Bibliotecznym nr 1 w dzielnicy Szczawienko (ul. Wrocławska 129) odbywają się spotkania dla dzieci pełne warsztatów, zajęć plastycznych i literackich. Podobnie będzie od 19 do 30 sierpnia w Filii nr 5 na Sobięcinie (ul. 1 maja 105) i w Filii nr 6 na Białym Kamieniu (ul. Andersa 137).

W sierpniu otwarta zostanie również główna wypożyczalnia, dział informacji i czytelnie w Bibliotece pod Atlantami. Działać będzie też większość miejskich filii biblioteki. Szczegółowy harmonogram pracy Biblioteki pod Atlantami można znaleźć pod adresem: http://atlanty.pl/organizacja-pracy-powiatowej-i-miejskiej-biblioteki-publicznej-biblioteki-pod-atlantami-w-okresie-letnim-2013-r

Mimo że sierpień to czas urlopów i wakacyjnych przerw, to w wałbrzyska biblioteka działa sprawnie zarówno umożliwiając korzystanie ze zbiorów, jak i zapewniając dzieciom i młodzieży ciekawe spędzanie czasu, zbliżanie do czytelnictwa i urozmaicanie wakacyjnych chwil.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group