Obaj kierujący w wieku 24 i 69 lat byli trzeźwi. Sprawa zakończyła się w postępowaniu mandatowym. Funkcjonariusze apelują po raz kolejny do osób przemieszczających się pojazdami - ale ponownie także i pieszych - o zachowanie ostrożności i stosowanie się do przepisów Kodeksu drogowego.
W czwartek około godziny 12:30 na skrzyżowaniu pomiędzy Czarnym Borem, Jabłowem a Boguszowem-Gorcami doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej. 69-letni wałbrzyszanin kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Jabłowa, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu pojazdem ciężarowym główną drogą 42-letniemu wałbrzyszaninowi.
W wyniku tego zdarzenia na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z "osobówki" za uszkodzenia. Sprawcę kolizji ukarali ostatecznie mandatem karnym w kwocie 1,5 tys. złotych i 10 punktami karnymi.












