Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 2610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Słabe wyniki matur w powiecie wałbrzyskim

Wtorek, 2 sierpnia 2016, 15:15
Aktualizacja: 20:15
Autor: opr. PAW
powiat wałbrzyski: Słabe wyniki matur w powiecie wałbrzyskim
Fot. PAW
W tym roku bardzo niski wskaźnik zdawalności matur zanotowano w jedynej w powiecie wałbrzyskim szkole średniej. – Jaka jest tego przyczyna? – pyta radny Józef Piksa.

Piksa złożył w tej sprawie interpelację do Zarządu Powiatu i chce, by tym tematem i problemem zajęła się na najbliższym spotkaniu komisja oświaty. Radny wnioskuje też, by Zarząd podjął skuteczne działania mające na celu zmianę tego stanu rzeczy i działania, które wpłyną na poprawę jakości nauczania w jedynej w powiecie wałbrzyskim szkole średniej, jaką jest Zespół Szkół im. Marii Curie- Skłodowskiej w Szczawnie Zdroju.

Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski udzielił odpowiedzi radnemu Piksie i czytamy w niej, że Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorem ZS w Szczawnie Zdroju Piotrem Kubickim. „Zarząd Powiatu zobowiązał dyrektora do przygotowania programu naprawczego , który przyczyni się do podniesienia wyników zdawalności egzaminów zewnętrznych w Zespole Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Szczawnie Zdroju” – czytamy w odpowiedzi wystosowanej przez wicestarostę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group