Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Słodka pomoc

Sobota, 5 marca 2011, 9:18
Aktualizacja: 15:43
Autor: PAW
Wałbrzych: Słodka pomoc
Fot. PAW
To był wyjątkowy dzień i zaskoczenie dla wszystkich osób odwiedzających Wspólnotę Samorządową „Nowe Miasto” jak również mieszkańców dzielnicy Starego Zdroju i Nowego Miasta.

W każdy czwartek Wspólnotę Samorządową na Nowym Mieście przy ul. Piłsudskiego 102 oraz prowadzony przez nią Bank Społecznej Pomocy – Drugiej Ręki przy ul. 11-go Listopada 119 odwiedzają ludzie borykający się z różnymi problemami.

W ostatni czwartek nie obyło się bez miłego zaskoczenia wśród odwiedzających lokale Wspólnoty dzięki dobroczynności cukiernika Henryka Frąckowiaka, który przekazał społecznikom 200 przepysznych pączków do rozdysponowania.

- Po raz kolejny udowadniamy, że w Wałbrzychu są osoby i firmy, które nie są obojętne wobec potrzeb, z którymi często borykają się nasi mieszkańcy. W czwartek w godzinach pracy naszej jednostki każda osoba odwiedzająca nasze lokale mogła skosztować jeszcze gorących pączków z cukierni Pana Frąckowiaka.- mówi Dariusz Mrozicki, szef WS na Nowym Mieście.

Poprzez taką symboliczną akcję organizatorzy chcieli przekazać mieszkańcom odrobinę słodkości, bowiem większość beneficjentów boryka się z różnymi problemami społecznymi, a przychodzą tu, by zrobić coś w tym kierunku, by je rozwiązać bądź zniwelować. Co najważniejsze organizatorzy nie ograniczyli słodkiej akcji tylko dla odwiedzających. Pączki były również wręczane przechodniom, dzieciom bawiącym się na podwórku z okolic dwóch dzielnic Starego Zdroju i Nowego Miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group