Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3613
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Ślubowanie policjantów

Środa, 13 stycznia 2021, 9:34
Aktualizacja: 9:56
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Ślubowanie policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
12 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu miała miejsce uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów do służby. Szeregi wałbrzyskiej Policji zasiliło jedenastu funkcjonariuszy i pięć funkcjonariuszek.

W szeregach wałbrzyskich policjantów 30 grudnia służbę rozpoczęło, aż szesnaścioro nowych funkcjonariuszy i funkcjonariuszek. Wczoraj z tej właśnie okazji w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu o godzinie 13:00 głośno zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania.

Podczas uroczystości policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk, który w swoim wystąpieniu pogratulował nowym funkcjonariuszom przejścia trudnego procesu rekrutacji i życzył im powodzenia podczas zbliżającego się szkolenia podstawowego, a później już tylko satysfakcji z codziennej służby, ciągłego rozwoju osobistego, a także awansów zawodowych.

Siedmioro nowych policjantów zasiliło Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu - w tym dwoje trafiło do wydziału ruchu drogowego, dwoje zasiliło Komisariat Policji I w Wałbrzychu, czworo Komisariat Policji II w Wałbrzychu, dwoje Komisariat Policji w Boguszowie-Gorcach, a jeden z funkcjonariuszy Komisariat Policji w Głuszycy.

Twoja reakcja na artykuł?

6
33%
Cieszy
3
17%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
39%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group