Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1662
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Smakowity KONKURS

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 14 stycznia 2011, 7:35
Aktualizacja: 7:36
Autor: red
Fot. organizatorzy
Przepyszne pizze z DaGrasso czekają na chętnych. Wystarczy tylko wymyślić unikalną nazwę nowo tworzącego się stowarzyszenia pomagając w ten sposób społecznikom z Rady Wspólnoty Samorządowej Nowe Miasto.

Konkurs rusza od 14 stycznia 2011 roku i potrwa do 31 stycznia 2011 roku. Wystarczy wymyślić ciekawe słowo, bądź kilka słów, określające nazwę stowarzyszenia wraz z odręcznym bądź profesjonalnie wykonanym logiem, które dodatkowo będzie nagradzane.

Wymyślona nazwa nie musi zawierać słowa „stowarzyszenie”, ani kojarzyć się wyłącznie z naszym miastem. Organizatorzy liczą na bogatą inwencję twórczą uczestników konkursu, dlatego nie ograniczają wieku uczestników, przez co każdy z nas może wziąć udział w zabawie.

Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w kategorii nazwa stowarzyszenia oraz trzy pierwsze miejsca w kategorii logo stowarzyszenia, które powinno być kojarzone z proponowaną nazwą. Nagrodzeni finaliści otrzymają kupon do realizacji w pizzerii DaGrasso oraz unikatową piłkę nożną.

Wymyślone nazwy i loga można przesyłać drogą elektroniczną pod adres: rws.nowemiasto@um.walbrzych.pl oraz tradycyjną: Wspólnota Samorządowa Nowe Miasto ul. Piłsudskiego 102, 58-301 Wałbrzych.

Prosimy o podanie imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu kontaktowego. Wspólnota zastrzega sobie prawo poinformowania o przyznanych nagrodach wyłącznie laureatów konkursu.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~sAs 14-01-2011 12:05
(z zaciekawieniem): Droga red! A może ktoś by choć (d)opowiedział czytelnikom - potencjalnym konkursowiczom - czym ma się owo stowarzyszenie zajmować, do czego zostało powołane, w jakiej dziedzinie będzie prowadzić działalność? Bo to chyba istotne w aspekcie wymyślania nazwy i logo. Nieprawdaż?
~ 14-01-2011 12:43
Prawdaż.
~RWS Nowe Miasto 14-01-2011 14:43
Stowarzyszenie będzie prowadzić szkolenia, pomoc dla mieszkańców, realizować projekty UE, realizować przedsięwzięcia społecznościowe, aktywizować społeczność, zabawy, imprezy, festyny. Prowadzić działania dla grup i indywidualnych jednostek, startować w konkursach o granty finansowe na konkretne cele. Chcemy nie zamykać sobie drogi do działania i dlatego nie chcemy, aby nazwa lub logo w jakiś sposób ograniczało przyszłe możliwości działania stowarzyszenia. Mile widziana jest burza mózgów np. Regionalny Ośrodek Działania; Nasza Asertywność lub inne, które Państwu przyjdą do głowy. Można w nazwie wykorzystywać np. starożytne nazwy i zwroty, które podkreślą nazwę lub przyczynią się do powstania trafnego i niepowtarzalnego logotypu. Dziękujemy
~xd 14-01-2011 20:04
takie logo , jakby chciał zrobić , to ma być dowolną techniką i wgl czy musi być komputerowo . ja osobiście mogłabym zrobić młodzieżowe bardziej logo . czy takie oś mogłoby być ?
~xd 14-01-2011 20:05
i czy ktoś by mógł podać pełną nazwę ;]
~Myśle 14-01-2011 21:21
Wyraźnie jest napisane w artykule, że chodzi o sam pomysł na logotyp czy to odręczny szkic czy profesjonalnie wykonane logo w programie graficznym - obie formy będą rozpatrywane ;) Jednak wydaje mi się, że jeśli ktoś przymierza się do wykonania samego loga musi mieć również wymyśloną trafną nazwę bo logo ma się odnosić do nazwy stowarzyszenia - to chyba jasne!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group