Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6402
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sobięcin zgłosił swój projekt

Wtorek, 5 kwietnia 2022, 11:42
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Wałbrzych: Sobięcin zgłosił swój projekt
Fot. red
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu zakwalifikowany do drugiej tury konkursu grantowego – Fundusz Toyoty „Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat”.

„Rusz ciało i mózg” to tytuł projektu zgłoszonego przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Sobięcinie, który ma szansę na otrzymanie dofinansowania w ramach programu grantowego Toyoty. Projekt zakłada utworzenie przy szkole „aktywnego zakątka”, w którym planowany jest montaż trzech betonowych stołów: stołu do tenisa stołowego, stołu do gry w piłkarzyki i stołu do gry w szachy/warcaby. Wokół zostaną nasadzone rabaty z kwiatami oraz ustawione elementy małej architektury. Ma to być miejsce służące promocji zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej i intelektualnej nie tylko dla uczniów szkoły, ale również dla mieszkańców całej dzielnicy Sobięcin. Projekt „Rusz ciało i mózg” ma być częścią kompleksu sportowo-rekreacyjnego, w skład którego wchodzić będą: obecnie modernizowana hala sportowa, plac zabaw, a w przyszłości boiska sportowe. Wokół całości obiektu powstaje nowe ogrodzenie.

Wizualizację projektu „Rusz ciało i mózg” będzie można zobaczyć już 11 kwietnia na stronie internetowej Funduszu Toyoty. Aby projekt uzyskał dofinansowanie i mógł być zrealizowany potrzebne są głosy całej społeczności lokalnej. Głosowanie odbędzie się w dniach 11.04-24.04.2022 poprzez link - https://fundusztoyoty.pl/glosowanie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
3
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group