Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 4817
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Spotkanie Noworoczne w Czarnym Borze

Sobota, 8 lutego 2014, 10:37
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 7:44
Autor: opr.red.
Region: Spotkanie Noworoczne w Czarnym Borze
Fot. użyczone
W ostatni dzień stycznia w Czarnym Borze odbyło się I Noworoczne Spotkanie wójta z przedsiębiorcami, przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz reprezentantami jednostek gminnych.

Spotkanie rozpoczęło się od złożenia życzeń noworocznych przez Adama Góreckiego, a następnie omówienia przedsięwzięć zrealizowanych na terenie gminy w ubiegłym roku. Włodarz gminy zaproponował także przedsiębiorcom utworzenie Społecznej Rady Gospodarczej – organu opiniodawczo-doradczego, którego celem będzie konsultowanie spraw gospodarczych. Podczas uroczystości wręczono specjalne podziękowania dla organizacji non profit i instytucji za aktywną działalność na terenie gminy Czarny Bór oraz jej promocję na zewnątrz. Statuetki trafiły, m.in. do Zespołu Ludowego Grzędowianki, Stowarzyszenia Górali Czarnoborskich, Uczniowskiego Klubu Narciarskiego Melafir, LZS Joker Jaczków oraz Klubu Seniorów w Witkowie.

Serdeczne podziękowania trafiły również na ręce posłanek Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej i Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej za wspieranie działań na rzecz rozwoju gminy. Następnie kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej - Edyta Śpiewak wręczyła ok. 40 podziękowań dla firm i osób fizycznych, którzy wsparli organizację Wigilii dla potrzebujących. Dla zaproszonych gości przygotowano materiały w formie broszur i ulotek dotyczące pozyskiwania środków zewnętrznych otrzymane od instytucji i organizacji, m.in. z Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Fundacji Wałbrzych 2000, Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Powiatowego Urzędu Pracy. Spotkanie dało możliwość wymiany doświadczeń i pozwoliło na większą integrację środowiska. Uroczystość odbyła się przy oprawie muzycznej Zespołu Ludowego Grzędowianki oraz Joanny Janik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group