Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4292
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie wigilijne odbyło się w wałbrzyskiej komendzie policji

Środa, 20 grudnia 2017, 12:48
Aktualizacja: 13:56
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie wigilijne odbyło się w wałbrzyskiej komendzie policji
Fot. KMP Wałbrzych
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijne. Policjanci wałbrzyskiego garnizonu oraz zaproszeni goście przełamali się opłatkiem, życząc sobie pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2018 roku.

Podczas uroczystości wigilijnej życzenia funkcjonariuszom i pracownikom Policji, zaproszonym samorządowcom oraz wszystkim gościom złożył Komendant Miejski Policji w Wałbrzych, mł. insp. Maciej Januszkiewicz. Komendant podziękował także policjantom za zaangażowanie i trud wkładany podczas codziennej służby w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.

Swoje życzenia wszelkiej pomyślności w imieniu zaproszonych gości przekazali również Wicewojewoda Dolnośląski, Kamil Zieliński, Starosta Powiatu Wałbrzyskiego, Jacek Cichura oraz Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Po wysłuchaniu słów Ewangelii odczytanej przez księdza kapelana Jacka Biernackiego, błogosławieństwie Biskupa Diecezji Świdnickiej, Jego Ekscelencji Księdza Ignacego Deca, wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem i wspólnie odśpiewali kolędy przygotowane przez zespół Janicki. Po części artystycznej zaproszeni goście uczestniczyli we wspólnej Wieczerzy Wigilijnej.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group