Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 4031
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Sprawdź, jak zoptymalizować firmową stronę internetową i w naturalny sposób zwiększyć ruch na witrynie

Niedziela, 21 lipca 2019, 5:48
Aktualizacja: Niedziela, 25 sierpnia 2019, 22:35
Autor: red
Kraj: Sprawdź, jak zoptymalizować firmową stronę internetową i w naturalny sposób zwiększyć ruch na witrynie
Fot. użyczone
W opinii niektórych przedsiębiorców prowadzenie witryny www to bardziej uciążliwa konieczność niż narzędzie przynoszące konkretne wyniki w kolumnie przychodów. Tymczasem własna strona internetowa z powodzeniem może pełnić zarówno funkcję marketingową, jak również sprzedażową. I wcale nie potrzeba do tego skomplikowanych modułów e–commerce. W pierwszej kolejności należy zadbać o to, żeby firmowy serwis spełniał aktualne standardy jakości. Tym z powodzeniem zajmują się specjaliści od SEO.

Search Engine Optimization sprawia, że wyszukiwarkom internetowym łatwiej odczytać i zrozumieć stronę

Optymalizację należy zacząć od pełnego zrozumienia tego, jak właściwie użytkownicy korzystają z internetu. Albo wpisują w przeglądarkę adres konkretnego, znanego sobie serwisu o dowolnie wybranej tematyce, albo korzystają z wyszukiwarek. Ich roboty sieciowe kompleksowo analizują kod oraz zawartość wszystkich witryn, aby jak najlepiej zrozumieć umieszczoną na nich treść i ocenić ich wartość dla internauty. Użytkownik oczekuje, że po wpisaniu określonych słów lub dłuższych fraz wyszukiwarka wyświetli adekwatne do zapytania wyniki. Tutaj palma pierwszeństwa bezwzględnie należy się Google – tylko w Polsce używa go ponad 26,5 miliona osób miesięcznie, czyli 94% wszystkich użytkowników internetu w kraju. Dlatego każdej firmie powinno zależeć, aby jego strona była jak najlepiej wyeksponowana.

Nasi eksperci z firmy AFTERWEB wyjaśniają, że SEO stanowi najważniejszy etap kompleksowego pozycjonowania strony internetowej. Dokładne zasady działania algorytmów indeksujących pozostają słodką tajemnicą Google, jednak znawcy tematu wiedzą które obszary są dla wyszukiwarki najważniejsze. Można tutaj wymienić między innymi:
• kod – decyduje o jej funkcjonalności, szybkości działania i pozostałych aspektach technicznych
• content – teksty, materiały graficzne i ich opisy
• strukturę odnośników wewnętrznych – ułatwia użytkownikowi nawigację po witrynie
• frazy i słowa kluczowe. Te, które internauci wpisują w Google.

Specjaliści SEO dokładnie przeanalizują Twoją firmową witrynę i wskażą, które elementy trzeba poprawić

Internetowy gigant z siedzibą w kalifornijskim Mountain View prowadzi dość restrykcyjną politykę odnośnie funkcjonowania swojego serwisu. Wszystkie strony, które nie spełniają określonych przez Google standardów, mają praktycznie zerowe szanse na osiągnięcie wysokiej, widocznej pozycji w wyszukiwarce. Optymalizacja pod konkretne wytyczne daje szansę dotarcia z firmową ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów. Fachowcy z AFTERWEB są w stanie wskazać najpoważniejsze mankamenty danej witryny, a następnie opracować i wdrożyć plan naprawczy. Audyt SEO, obejmujący zarówno samą stronę jak i kierujące na nią zewnętrzne linki, będzie rzetelnym wyznacznikiem tego co dokładnie należy robić w przyszłości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group