Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2427
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Lubomin: Sprzęt dla biblioteki w Lubominie

Wtorek, 11 lutego 2014, 6:20
Autor: red
REGION, Lubomin: Sprzęt dla biblioteki w Lubominie
Fot. UG Stare Bogaczowice
Pod koniec ubiegłego roku mieszkańcy Lubomina – Adam Zieliński, Justyna Załubska, Grzegorz Załubski i Przemysław Rzepiel – postanowili zorganizować zabawę sylwetową dla siebie i znajomych.

Po tygodniu lista chętnych była zamknięta, a wstępne szacunki kosztów pokazały, że pozostaną środki do rozdysponowania na inny cel.

Organizatorzy sami mieli kilka pomysłów i chcieli, by wszyscy goście pomogli w wyborze, dlatego podczas zabawy została przeprowadzona ankieta, w której większość gości opowiedziała się za doposażeniem świetlicy w Lubominie. Zabawę sylwestrową zapewnił Jarosław Woźniak z zespołu J.W BAND.

Dodatkowo urodził się pomysł, aby wspomóc pewną Panią z Lubomina, która niedawno zaadoptowała dwójkę dzieci.

Oficjalne przekazanie sprzętu odbyło się 17 stycznia w filii bibliotecznej w Lubominie. Na uroczystości nie zabrakło Wójta Leszka Świętalskiego oraz dyrektor GBP Elżbiety Wojtowicz. Obecni również byli członkowie Rady Sołeckiej wsi Lubomin.

Podsumowując udało się zakupić konsole x-box do gier, która umili czas dzieciom spędzającym wolne chwile w świetlicy oraz stworzyć dwie wyprawki szkolne dla w/w Pani.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group