Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6336
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Sprzęt komputerowy dla MSP w Szczawnie–Zdroju

Czwartek, 1 września 2016, 16:40
Aktualizacja: 17:10
Autor: Robert Bajek
REGION, Szczawno-Zdrój: Sprzęt komputerowy dla MSP w Szczawnie–Zdroju
Fot. Robert Bajek
Sprzęt komputerowy o wartości 15 tysięcy złotych przekazali Miejskiej Szkole Podstawowej w Szczawnie–Zdroju przedstawiciele Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

Podczas dzisiejszej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Miejskiej Szkole Podstawowej w Szczawnie-Zdroju przedstawiciele Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego: Jacek Cichura - starosta i Krzysztof Kwiatkowski - wicestarosta przekazali placówce sprzęt komputerowy o wartości 15 015 złotych. Szkoła otrzymała dwa laptopy, dwa rzutniki i dwie interaktywne tablice multimedialne. Zakup sprzętu został sfinansowany w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2016. Projekt nosił nazwę "Uniwersytet dziecięcy w Miejskiej Szkole Podstawowej w Szczawnie-Zdroju".

- Rodzice uczniów tej szkoły mocno zaangażowali się w ten projekt. Jest to bardzo ciekawa inicjatywa. Ten sprzęt na pewno pomoże w rozwijaniu się młodzieży. To nas cieszy. Cieszą nas dwie kwestie: przede wszystkim świadomość obywatelska i zaangażowanie, bo tak naprawdę musimy się asymilować i to robimy. Cieszę się, że sprzęt trafia we właściwe ręce, do szkoły. Te projekty cieszą się coraz większą popularnością. Na kolejny rok planujemy zrobić podobny budżet. Zależy nam na tym, aby młodzież i mieszkańcy mieli świadomość jak można pozyskiwać środki dla realizacji swoich marzeń - powiedział Jacek Cichura - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group