Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4115
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Stacja paliw powstanie

Sobota, 28 maja 2022, 12:50
Autor: opr. PAW
REGION, Mieroszów: Stacja paliw powstanie
Fot. Orlen
Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych pod długo wyczekiwaną stacje paliw PKN ORLEN w Mieroszowie to III/IV kwartał bieżącego roku. Burmistrz Andrzej lipiński zabiega, by ta inwestycja została zrealizowana jak najszybciej.

Do Urzędu Miasta w Mieroszowie wpłynęło właśnie pismo podpisane przez Dyrektora Biura Rozwoju Sieci Stacji Paliw PKN Orlen Annę Rutkowską, w którym to piśmie czytamy m.in, że budowa stacji paliw w Mieroszowie jest dla Orlenu sprawą priorytetową. Projekt jest na liście priorytetów, jednak rozpoczęcie prac jest uwarunkowane uzgodnieniem układu drogowego dla nowego obiektu.

"Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania uzgodnień drogowych z GDDKiA Oddział Wrocław i spodziewamy się uzyskania odpowiednich decyzji do końca czerwca tego roku. Niezwłocznie po tym terminie złożymy wniosek o wydanie pozwolenia na budowę stacji. Od terminu uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę uzależnione jest formalne rozpoczęcie budowy. Zgodnie z aktualnym harmonogramem planujemy rozpoczęcie budowy na przełomie III i IV kwartału tego roku. Jeśli decyzje zostaną wydane wcześniej, termin rozpoczęcia inwestycji odpowiednio przesuniemy" - pisze Anna Rutkowska.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
7
54%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group