Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stado organizuje kuligi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 26 stycznia 2010, 9:24
Aktualizacja: 9:25
Autor: red
Stado Ogierów Książ na okres zimy przygotowało dla zainteresowanych sporo atrakcji. Z pewnością największą są kuligi po terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Stado Ogierów Książ proponuje białe szaleństwo w wygodnych saniach, z pochodniami i ogniskiem w pięknym otoczeniu Książańskiego Parku Krajobrazowego. Propozycja dotyczy zorganizowanych 15-30 osobowych grup. Terminy należy ustalać z organizatorem.

Atrakcje rozpoczynają się od zwiedzania zamkowego stada koni, w którym mieści się m. in. modrzewiowa, kryta ujeżdżalnia oraz powozownia z zabytkowymi bryczkami. Po godzinie zwiedzania zainteresowanych czekają największe emocje. Powożący odpalą pochodnie, zaopatrzą uczestników kuligu w chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym i wyruszą na przejażdżkę saniami po terenie parku. Godzinny kulig zakończy się ogniskiem przy śpiewie i przy pieczeniu kiełbasek.

Cała impreza trwa około 3 godzin. Więcej informacji na temat kuligów można uzyskać pod adresem: marketing@stadosiaz.pl lub pod numerem telefonu: 74/ 840-58-67.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group