Kolejne spotkanie ze Stand-Up Wałbrzych już w grudniu! W grudniu z programem „Zło konieczne” zagości w Wałbrzychu Adam Van Bendler. Polski komik, aktor, scenarzysta i producent internetowych skeczy i teledysków, które osiągnęły łącznie już ponad 20 milionowe zasięgi pojawi się na naszej scenie w Sali Łańcuszkowej 16 grudnia. W swoim nowym programie Adam opowiada o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie.
Stand–upowe popisy
Audio
Czytaj na głos
Co to był za wieczór! Wczoraj na naszej scenie pojawili się Magda Kubicka oraz Jakub Ćwiek.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.