Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 4338
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Stare Bogaczowice zapraszają na dni Gminy

Piątek, 10 czerwca 2016, 6:45
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Stare Bogaczowice zapraszają na dni Gminy
Fot. organizatorzy
W najbliższą sobotę 11 czerwca Stare Bogaczowice świętują drugą już edycję Dni Gminy. Na tę okazję stadion sportowy w Starych Bogaczowicach zamieni się w ogromny plac zabaw, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Dni Gminy Stare Bogaczowice to doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Organizatorzy imprezy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla wszystkich uczestników – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Występy artystyczne, pokazy kuglarstwa i tańca z ogniem, turniej sołectw czy przejażdżki konne to tylko nieliczne z nich.
- Zadbaliśmy przede wszystkim o dzieci, na które czekać będzie punkt animacji i kreatywności, a w nim bezpłatne konkursy z nagrodami, zajęcia florystyczne, dmuchańce, malowanie buziek, skręcanie balonów i zabawy z mega bańkami. Na stadionie powstanie także wioska indiańska pod przewodnictwem profesjonalnego Zespołu Folklorystycznego Pieśni i Tańca Indiańskiego „Catawba”, który poprowadzi m.in. tańce, konkurencje oraz wspólne indiańskie zabawy dla dzieci i dorosłych – zachęca Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Dodatkową atrakcją będzie losowanie cennych nagród, wśród których są m.in. kolacja w Gospodzie pod Wieżą, czy jednodniowa wycieczkę dla dwóch osób z Biura Turystycznego Omnibus Szczawno Zdrój.

Na dniach Gminy zaprezentuje się Grupa Fire Impuls, działająca przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Kuglarze łączą umiejętność posługiwania się płonącymi i niepłonącymi rekwizytami z elementami akrobatki oraz teatru, dlatego czeka na nas ciekawe widowisko artystyczne.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Kris Książę Disco Polo z repertuarem Donatana i Cleo. Po koncercie, dla wszystkich uczestników, zaplanowana została wystrzałowa niespodzianka! Imprezę zakończy dyskoteka pod chmurką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group