Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6239
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Stare Bogaczowice zapraszają na Dożynki Gminne

Piątek, 9 września 2016, 6:40
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Stare Bogaczowice zapraszają na Dożynki Gminne
Fot. organizatorzy
W najbliższą sobotę 10 września, na Stadionie Sportowym w Starych Bogaczowicach, odbędą się Dożynki Gminne. Święto plonów rozpocznie uroczysta Msza Święta o godzinie 14:00.

Tegoroczne Dożynki zapowiadają się niezwykle kolorowo, radośnie i pysznie. Oprócz barwnych stoisk z rękodziełem, przetworami domowymi, lokalnymi przysmakami i bogatymi stoiskami gastronomicznymi, na przybyłych gości czekać będą liczne gry i konkursy z nagrodami. Podczas imprezy odbędzie się także losowanie atrakcyjnych nagród w ramach loterii fantowych – do wygrania sprzęt RTV i AGD, m.in. 40’ TV oraz rower górski.

Organizatorzy tegorocznych Dożynek przygotowali niespodzianki zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych gości. Przez cały czas trwania imprezy, dzieci będą mogły korzystać z bezpłatnych atrakcji wioski dziecięcej, gdzie znajdą: dmuchańce, mega trampolinę, kulę wodną, stoisko z malowaniem buziek oraz liczne animacje, które poprowadzi Kamayu Art.

Tego dnia nie zabraknie również ciekawych występów artystycznych. Na scenie będziemy mogli zobaczyć Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych, ludowe zespoły „Olga” i „Bogaczowiczanie”, Zespół „Metamorfoza” oraz gwiazdę wieczoru zespół disco „GESEK”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group