Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Starosta interweniuje w sprawie browaru

Czwartek, 30 lipca 2020, 13:35
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2020, 8:44
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Starosta interweniuje w sprawie browaru
Fot. Ziemia Wałbrzyska
O tym, że stan techniczny dawnego browaru w Boguszowie–Gorcacj jest zly wiedzą najlepiej mieszkańcy Boguszowa–Gorc. Sytaucję z browarem usiłuje uporządkować starosta Krzysztof Kwiatkowski.

- Nie ma dalszej zgody na tolerowanie braku zarządzania nieuchomością po byłym browarze w Boguszowie-Gorcach. Wykonując obowiązki Starosty Wałbrzyskiego zwróciłem się z wnioskiem do Prokuratorii Generalnej RP o zastępstwo procesowe w kwestii rozwiązania umowy wieczystego użytkowania dla terenów byłego browaru. Mam nadzieję, że teren byłego browaru wróci do Skarbu Państwa i będzie go można ponownie zagospodarować i uporządkować - informuje Starosta Krzysztof Kwiatkowski.

Wystarczy tylko powiedzieć, że podmiot będący użytkowniekim wieczystym obiektów (wiata, stolarnia, portiernia, garaże, kotłownia, budynek socjalno-biurowy, barak, warsztaty, główna hala produkcyjna oraz pijalnia piwa) nie uiszcza opłat z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości. Łączna suma zaległości z tego tylko tytułu wynosi ponad 40 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

7
32%
Cieszy
2
9%
Hahaha
2
9%
Nudzi
2
9%
Smuci
3
14%
Złości
6
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group