Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Stosują ograniczenia

Sobota, 21 marca 2020, 11:07
Aktualizacja: Niedziela, 22 marca 2020, 9:24
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Stosują ograniczenia
Fot. Miasto Boguszów–Gorce/facebook
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców apelujemy o ograniczenie osobistych wizyt w komendzie Straży Miejskiej Boguszowa– Gorc. W przypadku otrzymania wezwania, osoby proszone są najpierw o kontakt telefoniczny na numer telefonu ( 74 ) 8449– 293 lub za pomocą
e– mail strazmiejska@boguszow–gorce.pl.

Informujemy jednocześnie o maksymalnym ograniczeniu przyjmowania i realizacji zgłoszeń interwencyjnych, przekazywanych drogą telefoniczną. Dyżurni przekazywać będą do realizacji tylko i wyłącznie zgłoszenia priorytetowe dotyczące:
- zagrożenia zdrowia i życia ludzi,
- popełnienia przestępstwa,
- naruszania przepisów prawa o ruchu drogowym, ale tylko i wyłącznie tych, które zagrażają bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu drogowego i bezpieczeństwu pieszych a także przypadków nieuprawnionego zajmowania miejsc postojowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

- Do odwołania patrole straży miejskiej nie będą kontrolować nieruchomości w zakresie gospodarki odpadami oraz sprawdzać palenisk przydomowych w zakresie przestrzegania tzw. „uchwały antysmogowej”, za wyjątkiem sytuacji mogących stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców - informuje Sławomir Stokłosa, Komendant Straży Miejskiej Boguszowa- Gorc.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
4
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group