Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2278
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Strachy na Lachy wystąpiły w Hotelu Maria

Sobota, 13 listopada 2010, 16:44
Aktualizacja: Niedziela, 14 listopada 2010, 9:26
Autor: MC
Wałbrzych: Strachy na Lachy wystąpiły w Hotelu Maria
Koncert zespołu Strachy na Lachy wywołał aplauz publiczności
Fot. Iwona Ziółkowska
Przy prawie pełnym komplecie publiczności odbył się długo oczekiwany koncert zespołu Strachy na Lachy. Występ zorganizowany został w Hotelu Maria na Szczawienku.

Strachy na Lachy to zespół, którego założycielami są Krzysztof „Grabaż” Grabowski oraz Andrzej „Kozak” Kozakiewicz, dawni członkowie Pidżamy Porno. Ich historia sięga roku 2002, kiedy to po raz pierwszy wyruszyli w trasę koncertową, nazywając się wówczas Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze. Nazwa zespołu wielokrotnie była zmieniana, dopiero w 2005 roku przyjęto obecną nazwę, czyli Strachy na Lachy.

Występ grupy w Hotelu Maria nie był ich pierwszym koncertem w Wałbrzychu. W latach ubiegłych ekipa wielokrotnie przyjeżdżała do miasta, przyciągając rzeszę fanów. Podobnie było i tym razem. Grupa wystąpiła w składzie: Grabaż, grający na gitarze i zajmujący się wokalem, Kozak, również grający na gitarze, Rafał „Kuzyn” Piotrkowiak, odpowiedzialny za grę na perkusji oraz Longin „Lo” Bartkowiak, grający na gitarze basowej.
- Najbardziej podobało mi się pogo, które jest nierozłącznym elementem tego typu koncertów – mówi Honorata, jedna z osób z publiczności. – Czekałam na ich koncert od miesiąca. Warto było – dodaje z uśmiechem.

Jak powiedzieli nam organizatorzy koncertu, w najbliższych tygodniach organizowane są kolejne imprezy tego typu. 26 listopada bowiem na fanów muzyki alternatywnej czekać będzie, również w Hotelu Maria, Happysad.
- Mamy nadzieję, że będzie to równie udany koncert – mówią.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group