Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2783
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strażacy z nagrodami i awansami

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 21 listopada 2017, 14:43
Autor: red
Fot. PSP Wałbrzych
Kolejni strażacy wałbrzyskiej jednostki uzyskali zawodowe awanse.

W JRG Nr 1 i JRG Nr 2 odbyły się uroczyste zmiany służbowe, podczas których Komendant Miejski PSP w Wałbrzychu bryg. mgr inż. Krzysztof Szyszka, w obecności swojego zastępcy bryg. mgr inż. Pawła Kalińskiego oraz dowódców jednostek, wręczył wyróżnionym strażakom nagrody pieniężne przyznane przez Komendanta Głównego PSP z okazji Narodowego Święta Niepodległości, za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Nagrody odbierali: mł. bryg. Dariusz Buczel, asp. Piotr Gnosowski, asp. Stanisław Janowski, asp. Robert Wesołowski, asp. Paweł Koropczuk, asp. Michał Twardzik, asp. Krzysztof Prokop, mł. asp. Robert Strojny, mł. ogn. Jacek Brzuchacz, st. sekc. Patryk Wolak, st. sekc. Jerzy Biliński, st. sekc. Leszek Literski.

Komendant Miejski PSP w Wałbrzychu bryg. mgr inz. Krzysztof Szyszka, tym razem w obecności kadry kierowniczej KM PSP w Wałbrzychu, wręczył uroczyście nominacje na wyższe stopnie służbowe w korpusie podoficerskim nadane przez Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego.

Do stopnia ogniomistrza awansowany został: mł. ogn. Adrian Kułakowski, do stopnia młodszego ogniomistrza awansowali: st. sekc. Miłosz Marczak, st. sekc. Adam Bekas, st. sekc. Radosław Kluba, st. sekc. Bartosz Siodła, stopień starszego sekcyjnego otrzymali:
sekc. Tomasz Kaczyński, sekc. Kamil Kościelecki, sekc. Leszek Literski, sekc. Maksymilian Łatka, sekc. Grzegorz Różański, sekc. Wojciech Trzepadłek, pierwszy stopień podoficerski odbierał: st. str. Grzegorz Seruga.

Spotkanie to było również okazją do wręczenia dyplomu z okazji jubileuszu 20-lecia służby st. sekc. Tomaszowi Spytkowskiemu.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Bogacz 21-11-2017 17:03
Nagrody za to ze pracuja? W sumie to wiecej leżą na tych swoich pryczach. Ludzie pracuja w roznych miejscach i nie dla nagrod.
~ 21-11-2017 19:09
Dokładnie. "Bohatery", bo w ramach swoich obowiązków parę razy w roku wyjadą do spektakularnej akcji. Średnio co parę miesięcy nagrody i awanse za to, że pracują. Nie mówiąc o niezłej emeryturze w wieku czterdziestu paru lat... Nic dziwnego, że co drugi mlodziak chce zostać strażakiem Samej.
~ 21-11-2017 19:11
strażakiem Samem
~buc 21-11-2017 20:12
Tam gdzie Bogacz spier...a z trwogą strażacy z poświęceniem idą narażając własne życie. Panowie strażacy serdeczne gratulacje za pełną poświęcenia służbę.
~rośt 21-11-2017 20:49
Pewnie że leżą i laury zbierają. Jeszcze ich trzeba autami wozić do akcji. Nic tylko zlikwidować. I to szybko. A to, że że są chwaleni, poważani oraz mają wielkie uznanie to tylko taki trick. Inna sprawa, że ich służba jest ciężka i niebezpieczna.
~Fork 22-11-2017 3:58
Panowie wielki szacunek za Waszą pracę i poświęcenie! Jedyna służba obok ratownictwa medycznego jaką naprawdę szanuję, a na te głupie komentarze nie zwracajcie uwagi...
~strażak 22-11-2017 13:05
witam. jestem strażakiem i muszę przyznać że żadna nagroda i awans tak bardzo mnie nie cieszy jak ludzka zawiść. to miód na me serce. a więc narzekajcie nadal albo zostańcie strażakami jak jest tak fajnie nim być. życzę miłego dnia !!!!!
~obiektywny 22-11-2017 16:04
Ludzie żal wam dup..... ściska bo oficjalnie ktoś napisał!!. Strażak zarabia 2,5 tysiąca to dużo !!!! za narażenie życia ciągle się kształci rozwija jak coś sie dzieje każdy spie.... gdzie pieprz rośnie strażak tam wchodzi usuwa zagrożenie życzę awy wam nigdy dupa sie nie przyp.... no bo gdzie zadzwonicie WIADOMO DO STRAŻY. Proszę spróbować się przyjąć ile jest trudności testów a potem krytykować
~To juz koniec PO 22-11-2017 16:46
A jeszcze nie tak dawno lemingi strajkowaly ze stazyci medyczni zarabiaja 2500 to malo... stazysci, ktorzy zycie ratuja, ale swojego nei narazaja... praktykanci... a tu jak poszlo info ze strazak zarabia 2500 to dla tych samych lemingow i lewactwa duzo... Zwykle swinstwo i chamstwo... Bienkowska z PO mowila.... ze za 6 tysiecy albo debil albo zlodziej moze pracowac... Ilu doradcow ma Roman Szelemej? Ilu z nich jest na telefon tylko i do pracy nie musi chodzic? Ile kazdy doradca zazrabia? 6000?
~Henek 12-12-2017 19:23
Mój kolega pracuje w straży ok 3 lata...zarabia poniżej 2 tys. To dużo???!!!! Mam więcej na lince w ciepłym zakładzie na strefie!!! Musiał przejść kompleksowe badania lekarskie które połowa z was by nie przeszła. Pół roku szkolenia gdzieś w Polsce... Jeździ na szkolenia na wolnym, naraża się podczas akcji. Pewnie nie jeden z nas wszedł by w dym lub na wysokość i człowiek by się pogubił. Ktoś zazdrości?? Niech spróbuje swoich sił. Zobaczymy efekty...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group