Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4356
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Strażnicy ci pomogą

Czwartek, 19 listopada 2020, 7:27
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Strażnicy ci pomogą
Fot. UM Boguszów–Gorce
Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, strażnicy miejscy z Boguszowa–Gorc zakupili nowe urządzenie, pomocne przy uruchamianiu silników samochodowych.

Niewielkie, ale o dużej mocy rozruchowej, pozwoli pomóc osobom mającym problemy z porannym odpaleniem silników swoich pojazdów. Zima w naszym regionie bywa sroga, a siarczyste mrozy już niejednemu z mieszkańców uprzykrzyły życie, gdy zmrożone akumulatory nie były w stanie odpalić silników. Stąd decyzja strażników, do których w tym roku już kilkakrotnie dzwonili potrzebujący pomocy kierowcy. Utrudnieniem zawsze była konieczność podjechania pojazdem służbowym w taki sposób, aby można było wspomóc odpalenie silnika za pomocą kabli rozruchowych. Teraz problem ten już się skończył.

W razie kłopotów z odpaleniem pojazdu z powodu słabego akumulatora, można zadzwonić pod numery telefonów Straży Miejskiej w Boguszowie- Gorcach. Oto one: 74 844 92 93 lub numer telefonu patrolu będącego w terenie: 512 647 570. Jeżeli tylko strażnicy będą pełnili służbę, na pewno będą starali się pomóc w kłopocie.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group