Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4292
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Student logistyki z PWSZ podpisał umowę z NSK

Piątek, 23 lutego 2018, 8:15
Autor: red
Wałbrzych: Student logistyki z PWSZ podpisał umowę z NSK
Fot. PWSZ Wałbrzych
W Sali Kolumnowej PWSZ AS została podpisana umowa pomiędzy NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. a studentem II roku logistyki Mateuszem Jakubczakiem – dotycząca realizacji zajęć praktycznych w przedsiębiorstwie, w ramach studiów dualnych.

W uroczystości udział wzięli: ze strony Uczelni: J.M. dr hab. Piotr Jurek, Rektor PWSZ AS, dr Małgorzata Babińska, prorektor ds. dydaktycznych i studenckich, mgr Jan Zwierko, Kanclerz PWSZ AS, dr Beata Detyna, pełnomocnik Rektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, dyrektor Instytutu Przyrodniczo-Technicznego, dr Agnieszka Mroczek-Czetwertyńska, zastępca dyrektora Instytutu Przyrodniczo-Technicznego; ze strony NSK: Piotr Sylwestrzak, lider ds. planowania i logistyki/koordynator ds. celnych oraz Miłosz Cader, specjalista HR.

Podpisana umowa dotyczy realizacji zajęć praktycznych w NSK, w ciągu dwóch kolejnych lat. W bieżącym roku akademickim Mateusz Jakubczak będzie realizował jeden dzień zajęć w przedsiębiorstwie, a przez cztery dni będzie uczestniczył w zajęciach na Uczelni. W przyszłym roku akademickim liczba zajęć praktycznych w NSK wzrośnie do dwóch, a na ostatnim roku studiów do trzech dni w tygodniu.

Spotkanie było okazją do złożenia studentowi logistyki gratulacji i życzeń - aby forma studiów dualnych znacząco przyczyniła się do rozwoju kompetencji zawodowych i spełniła Jego oczekiwania.

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group