Czwartek, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 2133
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stypendia dla utalentowanych sportowców

Wiadomości: Czarny Bór
Piątek, 27 marca 2015, 11:50
Autor: PAW
Fot. UG Czarny Bór
W sali widowiskowej Centrum Kulturalno–Bibliotecznego w Czarnym Borze odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów sportowych dla zawodników, którym Wójt Czarnego Boru przyznał stypendia sportowe.

Stypendia są gratyfikacją pieniężną dla sportowców, którzy dzięki swojej ambicji, ciężkiej pracy i poświęceniu, odnoszą sukcesy i osiągnięcia sportowe. W 2015 roku uhonorowanych zostało 17 zawodników pochodzących z czterech klubów sportowych: UKN „Melafir", AZS AWF Wrocław i ULZKS „Heros" oraz KS Taekwon-Do „Kobra".

Na uroczystość przybyli laureaci stypendiów sportowych, a także ich rodzice oraz prezesi i trenerzy klubów sportowych, z których wywodzą się utalentowani zawodnicy. Wójt Adam Górecki w słowach skierowanych do zebranych, pogratulował zawodnikom dotychczasowych dokonań i życzył nieustannej wytrwałości w wytyczaniu i osiąganiu kolejnych celów.

Sportowcy, którzy wraz z dumnymi rodzicami wychodzili na scenę, otrzymali z rąk wójta dyplomy i drobne upominki, rodzicom zaś wręczone zostały listy gratulacyjne. Wójt nie zapomniał także o trenerach i prezesach klubów sportowych, których praca i doświadczenie przyczyniły się do osiągnięcia tak licznych sukcesów przez zawodników. Wręczając im podziękowania zaznaczył, iż najważniejsze w rozwoju sportu, nie jest infrastruktura i zaplecze techniczne, ale właśnie zaangażowanie i praca ludzi.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group