Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 3162
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Stypendia sportowe Wójta Gminy Czarny Bór rozdane

Środa, 26 marca 2014, 6:30
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 7:44
Autor: opr.red.
Region: Stypendia sportowe Wójta Gminy Czarny Bór rozdane
Fot. użyczone
Już po raz drugi w Gminie Czarny Bór docenieni zostali najbardziej zdolni młodzi sportowcy, którym Adam Górecki – wójt Gminy Czarny Bór przyznał stypendia sportowe za wyniki i osiągnięcia z roku poprzedniego. Uroczyste wręczenie stypendiów sportowych odbyło się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Witkowie.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: laureaci stypendiów sportowych, ich rodzice oraz prezesi i trenerzy czarnoborskich Klubów Sportowych UKN „Melafir” i ULZKS „Heros” oraz „Taekwon-Do Taipan” z Wałbrzycha. Uroczystość rozpoczął Adam Górecki, który gratulował zawodnikom ich pasji sportowych, wytrwałości i siły w dążeniu do celu. Sportowcy otrzymali z rąk Wójta Akty stypendialne, określające wysokość przyznanego stypendium. Wójt wyraził nadzieję, że przyznane stypendium pomoże w doskonaleniu talentu oraz będzie zachętą do ciągłego rozwoju sportowego.

W dalszej kolejności docenieni zostali także rodzice młodych ludzi, którym Wójt w dowód uznania wręczał Listy Gratulacyjne. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań dla Klubów sportowych, bez działania których nie byłoby tak wspaniałych sukcesów sportowych oraz kolejnych pokoleń adeptów sportu. Wójt dziękował Prezesom Klubów, innym osobom zaangażowanym w działalność organizacji i przede wszystkim trenerom, których profesjonalna praca trenerska przynosi wymierne korzyści w postaci sukcesów zawodników na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

Nie obyło się także bez wzruszających chwil, kiedy Adam Górecki otrzymał od prezes UKN Melafir - Urszuli Filip bukiet kwiatów i symboliczne podziękowanie od zawodników za utworzenie funduszu stypendialnego. W treści podziękowania sportowcy złożyli obietnicę, że będą jeszcze wytrwalej trenować i osiągać coraz lepsze wyniki oraz promować gminę Czarny Bór na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Lista stypendystów:

1. Ilona Omilusik
2. Mateusz Janik
3. Mariusz Wtorek
4. Bartłomiej Filip
5. Karol Turek
6. Paulina Król
7. Robert Szczepaniak
8. Kamil Płusa
9. Damian Marczak
10. Kinga Kałużny
11. Przemysław Pancerz
12. Sara Filip

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group