Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2088
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sudety MTB Challenge w Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Środa, 28 lipca 2010, 13:16
Aktualizacja: 13:16
Autor: red
Kolarze będą rywalizować na terenie Głuszycy
Fot. użyczone
Już jutro 29 lipca po pokonaniu ponad pięćdziesięciokilometrowego odcinka (start w Bardzie), przez Wielką Sowę, Sierpnicę, Jaworek (w kompleksie Włodarz), Przełęcz Marcową, kolarze MTB wjadą około godziny 13.00 do centrum Głuszycy od strony stawów.

Metę zaplanowano na stadionie w Głuszycy. Tam też o godzinie 15.00 mają odbyć się organizowane przez głuszyckie Centrum Kultury zawody rowerowe dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zgłoszenia i zapisy dla chętnych przed godziną 15.00 u organizatorów, gdzie można też zapoznać się z regulaminem konkurencji.

Kolejnego dnia, czyli w sobotę 30 lipca, uczestnicy Sudety MTB Challenge wystartują na ostatni, blisko osiemdziesięciokilometrowy etap z metą w Kudowie-Zdroju. Start ze stadionu Włókniarza, dalej przez Łomnicę i Andrzejówkę.

Sudety MTB Challenge jest klasycznym, międzynarodowym, maratonem górskim, w którym kolarze mają do przejechania ponad 300 km. Jak żaden inny wyścig etapowy na świecie, Sudety MTB Challenge gwarantuje uczestnikom przejazd po wszelkich możliwych nawierzchniach - od szerokich szutrówek, poprzez wąskie kamieniste single tracki, rzeki, techniczne i trudne zjazdy, drogi szczytowe z szerokimi widnokręgami. To wszystko stanowi o wyjątkowości tej imprezy, w której do tej pory wzięli udział uczestnicy z 4 kontynentów, 29 państw, amatorzy i zawodowcy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group