Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3746
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Sukces futbolistek z Walimia

Piątek, 26 maja 2017, 14:27
Aktualizacja: 14:30
Autor: PAW
Walim: Sukces futbolistek z Walimia
Fot. UG Walim
Kolejna przygoda z piłką i kolejny sukces młodych piłkarek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walimiu.

Na Orliku SP nr 6 w Świdnicy nasze zawodniczki wywalczyły drugie miejsce w rywalizacji z Bielawą, Świdnicą i Wojbórzem. Wygrana, remis i porażka - 4 punkty i radość z drugiej lokaty – to jak w kilku słowach można opisać zmagania walimskiej drużyna na świdnickiej murawie.

– Najlepsze okazały się zawodniczki z Wojbórzy, z którymi rywalizowaliśmy na Tymbarku, tym razem porażka 0-3, ale jakby nie patrzeć z VIII drużyną ogólnopolskiego finału tych rozgrywek hańby nie przynosi – relacjonuje Bartosz Prętki, trener naszych piłkarek. Zaangażowanie i walka opłaciły się, gdyż dobre wyniki same nie przychodzą. Trzeba na nie zapracować – dodaje trener.

PSP w Walimiu swoje II miejsce na podium wywalczyła zgraniem drużyny, walecznością dziewcząt oraz celnymi strzałami do bramki w wykonaniu Wiktorii i Natalii, co ważne wybranej najlepszą zawodniczką walimskiej podstawówki.

Wszystkie dziewczęta naszej reprezentacji w składzie: Dominika Kowalska, Natalia Firlej, Oliwia Szewczun, Oliwia Domańska, Wiktoria Chraścina, Wiktoria Rejman, Julia Zocek, Nikola Chraścina, Olga Kręciproch, Martyna Sakowska otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group