Wałbrzych: Sukces wałbrzyskich tancerzy

Poniedziałek, 15 listopada 2010, 12:58
Aktualizacja: Wtorek, 16 listopada 2010, 12:19
Autor: red
W Twardogórze, koło Wrocławia, zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle. Świetnie na tej imprezie zaprezentowali się wałbrzyszanie.

Wałbrzych reprezentowany był przez tancerzy i tancerki ze Szkoły Tańca CORDEX w kategoriach w stylu HIP-HOP.
Tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii mini - formacji powyżej 16 lat HIP-HOP wywalczył Zespół CHILLI w składzie: Małgorzata Żamojcin, Aleksandra Mikołajczyk, Marta Spyra, Sonia Baran, Andżelika Sznajder, Maksymilian Mazurek.

Tytuły wicemistrzowskie wywalczyli: Andżelika Sznajder i Maksymilian Mazurek - DUETY hip hop - powyżej 15 lat, Andżelika Sznajder - hip hop SOLO dziewczęta - powyżej 15 lat, Maksymilian Mazurek - FINAŁ (6. miejsce) - hip hop SOLO chłopcy - powyżej 15 lat.

Olga Baran i Natalia Makowska dotarły do półfinału – 8. miejsce w kategorii DUETY - do 11 lat i 11 lat, Zuzanna Karkula i Miłosz Berliński – FINAŁ – 7. miejsce w kategorii DUETY – 11 lat i do 11 lat.

W TURNIEJU TOWARZYSZĄCYM „Wschodzące gwiazdy” uczestniczyli także: Iga Chodun – ocena dobra, Miłosz Berliński – ocena dobra, Olga Baran – ocena bardzo dobra, Zuzanna Karkula – ocena celująca, Natalia Makowska – ocena celująca.