Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 5032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Światowy Dzień Cioci po wałbrzysku

Piątek, 18 czerwca 2021, 13:14
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Światowy Dzień Cioci po wałbrzysku
Fot. organizatorzy
Już po raz drugi w historii 18 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Cioci. Z inicjatywą ustanowienia tego dnia świętem wszystkich kochanych Cioć, wyszła wałbrzyska restauratorka Dorota Barańska. To ona poszerzyła okolicznościowy kalendarz i zachęca do świętowania.
– Od kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, obserwuję niesamowitą miłość, jaką darzą się one z moją siostrą, czyli swoją Ciocią. Dlatego w obliczu celebrowania przeróżnych świąt, koniecznie musimy obchodzić też Dzień Cioci – przekonuje współwłaścicielka sieci hoteli i restauracji „Maria".

To, że wszyscy lubimy świętować, jest faktem. W kalendarzu nie brakuje świąt ważnych i poważnych, ale są także święta zabawne i zwariowane. Niemal każdego dnia przypada jakieś święto. Obchodzimy Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca, Dzień Pluszowego Misia, a nawet Dzień Pizzy i Dzień Książkowych Moli. Od roku mamy też Światowy Dzień Cioci, który przypada 18 czerwca.

- Ciocia to przecież często jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. To zwykle osoba, która rozpieszcza bardziej niż rodzice, a która troszczy się o nas z taką samą siłą – argumentuje Dorota Barańska, wałbrzyska restauratorka.

Na myśl o Światowym Dniu Cioci każdy z pewnością w sercu odnajduje osobę, której chce okazać wdzięczność i sympatię. Zatem, jeśli macie ukochaną Ciocię, to pamiętajcie, że 18 czerwca będzie Jej miło, gdy prześlecie kilka ciepłych słów, czekoladki albo kwiatki.

- Miłe święta warto celebrować. Im więcej powodów do radości, tym nasze życie przyjemniejsze – przekonuje Barańska.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group