Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2539
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: Krwiodawcy na medal

Wtorek, 21 października 2014, 6:20
Aktualizacja: Czwartek, 23 października 2014, 22:58
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: Krwiodawcy na medal
Fot. www.swiebodzice.pl
Mieszkańcy miasta kolejny już raz udowodnili, że nie obca jest im idea niesienia pomocy potrzebującym. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest frekwencja na akcji poboru krwi, która odbyła się w sali MDK. Dzięki aktywności Świebodziczan kolejna zbiórka zakończyła się sukcesem.

W krwiobraniu zorganizowanym tradycyjnie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Honorowy Klub Dawców Krwi i Miejski Dom Kultury, udział wzięło tym razem 41 osób, co w efekcie przełożyło się na zebranie 18 litrów tego najcenniejszego z leków.

Zgodnie z tradycją wśród osób dobrej woli, które podzieliły się z chorymi swoją krwią, rozlosowano nagrody i upominki. Nagrodę główną, ufundowaną tym razem przez Bank Zachodni WBK, komplet artykułów gospodarstwa domowego, wylosowała pani Elżbieta Dziura. Pani Elżbiecie gratulujemy nie tylko nagrody, ale przede wszystkim chęci do niesienia pomocy osobom chorym. Tradycyjnie akcję poboru krwi osłodziła firma Śnieżka-Invest.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group