W krwiobraniu zorganizowanym tradycyjnie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Honorowy Klub Dawców Krwi i Miejski Dom Kultury, udział wzięło tym razem 41 osób, co w efekcie przełożyło się na zebranie 18 litrów tego najcenniejszego z leków.
Zgodnie z tradycją wśród osób dobrej woli, które podzieliły się z chorymi swoją krwią, rozlosowano nagrody i upominki. Nagrodę główną, ufundowaną tym razem przez Bank Zachodni WBK, komplet artykułów gospodarstwa domowego, wylosowała pani Elżbieta Dziura. Pani Elżbiecie gratulujemy nie tylko nagrody, ale przede wszystkim chęci do niesienia pomocy osobom chorym. Tradycyjnie akcję poboru krwi osłodziła firma Śnieżka-Invest.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.