Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3786
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Świebodzice na Międzynarodowych Targach Turystycznych TOURTEC 2013

Poniedziałek, 20 maja 2013, 6:25
Autor: opr.red.
Region: Świebodzice na Międzynarodowych Targach Turystycznych TOURTEC 2013
Fot. UM Świebodzice
Gmina Świebodzice uczestniczyła w XV edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TOURTEC 2013. Przez dwa dni na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze można było zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną firm, miast, gmin, powiatów, biur podróży, organizacji i przedsiębiorstw.

W Targach udział wzięło ponad 134 wystawców z Polski, Czech i Niemiec. Organizator zapewnił ponadto wiele atrakcji, wśród nich były m.in. degustacje potraw i przysmaków z domowej kuchni, a także występy kapel ludowych i folkowych oraz zespołów folklorystycznych i tanecznych.

Świebodzice z pozostałymi partnerami zrzeszonymi w Lokalnej Organizacji Turystycznej Księstwa Świdnicko-Jaworskiego zaprezentowały wszystkie najciekawsze atrakcje turystyczne regionu, a ilość rozdanych ulotek, przewodników, map czy informatorów można liczyć w tysiącach sztuk. Nie zabrakło także drobnych gadżetów dla najmłodszych, w postaci między innymi breloków, balonów, długopisów czy smyczy na klucze.

Szczególnym zainteresowaniem gości cieszyły się przede wszystkim materiały dotyczące szlaków rowerowych oraz kalendarz imprez, które będą odbywały się w okresie letnim na terenie Księstwa. Na wszystkich odwiedzających stanowisko czekał także słodki poczęstunek w postaci cukierków „Michałków” produkowanych przez świebodzicką „Śnieżkę”.

Patronat nad Targami objęli: Polska Organizacja Turystyczna, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Prezesi Polskiej i Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej oraz Dolnośląskiej Izby Turystyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group