Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 1535
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: Opłatkowe spotkanie u Emerytów

Środa, 24 grudnia 2014, 6:20
Aktualizacja: 7:10
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: Opłatkowe spotkanie u Emerytów
Fot. www.swiebodzice.pl
Już tradycyjnie na kilka dni przed wigilią Bożego Narodzenia do wspólnego świątecznego posiłku i kolędowania zasiedli członkowie świebodzickiego koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Przy świątecznym stole nie zabrakło również przyjaciół seniorów wspierających ich w bieżącej działalności.

Wśród zaproszonych gości, którzy dzielili z seniorami świąteczną atmosferę znaleźli się burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, radna Zofia Marek, Piotr Zalewski - prezes ZWiK, wspierający związek Bogusław Krzysztofowicz oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Opiekę duszpasterską nad uroczystością pełnił ks. Artur Merholc z parafii pw. św. Mikołaja.

- Życzę Państwu błogosławionych, radosnych i rodzinnych świąt, a w nadchodzącym roku wszystkiego najpiękniejszego, a przede wszystkim zdrowia, bo to, tak po ludzku, jest dla wszystkich najważniejsze. Niech się darzy - zwrócił się do seniorów burmistrz.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły zebranych występy Chóru Akord, uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych oraz dziewcząt z zespołu Echo. Przy dźwiękach nastrojowych kolęd seniorzy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wieczerzy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group