Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2714
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: Wiedzą, skąd brać fundusze

Piątek, 20 maja 2016, 6:45
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: Wiedzą, skąd brać fundusze
Fot. www.swiebodzice.pl
Jak i skąd pozyskiwać fundusze unijne, które czynniki wpływają na atrakcyjność projektu podczas weryfikacji, co w perspektywie ubiegania się o dofinansowanie oznacza termin "innowacja", a także, gdzie poszukiwać wsparcia przy składaniu projektów – na te, oraz na wiele innych pytań odpowiedzi poznali uczestnicy spotkania poświęconego pozyskiwaniu środków unijnych.

Spotkanie, które odbyło się we wtorek, 17 maja, w sali posiedzeń ratusza, poświęcone było pozyskiwaniu środków w ramach trwającej perspektywy programowej 2014-2020 na działalność małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Licznie zebranych gości powitali burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans, po czym głos zabrali zaproszeni eksperci. Prowadzący - Magdalena Frydrych, doświadczony menadżer ds. projektów, Judyta Górniak - świebodziczanka, radca prawny, oraz Dominik Ciecierski - reprezentujący kancelarię antywindykacyjną, zaprezentowali zebranym możliwości, jakie dla przedsiębiorców stwarza możliwość pozyskiwania funduszy strukturalnych. A tych, jak się okazało, jest naprawdę wiele.

Tematyka funduszy zewnętrznych wzbudziła zainteresowanie nie tylko wśród przedstawicieli sektora prywatnego i instytucji publicznych, ale również spółek miejskich i radnych - w spotkaniu uczestniczyli bowiem także prezes OSiR Świebodzice sp. z o. o. Janusz Zieliński, Kacper Nogajczyk - prezes ZGK Świebodzice sp. z o. o. oraz radny miejski Dariusz Błaszczyk.

Po części poświęconej na prelekcję otwartą, prowadzący przeprowadzili z uczestnikami konsultacje indywidualne. Obserwując, jak chętnie świebodziccy przedsiębiorcy korzystali z możliwości zadania pytania, można mieć pewność, że z zainteresowaniem podchodzą do tematu pozyskiwania dodatkowych funduszy.

Organizatorami spotkania byli Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz oraz Akademia Aktywnych Kobiet.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group