Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4025
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaczków: Święto sportu w Jaczkowie

Wtorek, 18 lipca 2017, 14:10
Aktualizacja: 14:14
Autor: PAW
Jaczków: Święto sportu w Jaczkowie
Fot. organizatorzy
„Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków” pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę w Jaczkowie (gmina Czarny Bór) odbędzie się XIII Festyn Sportu.

Najważniejszym punktem imprezy będzie wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór. Organizatorzy wraz ze współorganizatorami serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w wyścigu jak i w pozostałych atrakcjach imprezy.

Już od godz. 10:00 w Świetlicy Wiejskiej w Jaczkowie czynne będzie Biuro Zawodów, w którym będzie można zgłosić swoje uczestnictwo do wyścigu rowerowego oraz kolarskiego. Na godzinę 12:00 zaplanowano uroczyste otwarcie festynu. Zaraz po nim wystartuje pierwsza grupa wiekowa w wyścigu rowerowym (chłopcy i dziewczęta w wieku szkolnym), a następnie rozpocznie się wyścig kolarski w poszczególnych kategoriach: Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior Młodszy, Juniorka Młodsza, Mastersi, Amatorzy. Wyścig odbędzie się ulicami Jaczkowa, które będą zamknięte dla ruchu na czas przejazdu kolumny wyścigu. W przerwach pomiędzy startami poszczególnych kategorii kolarzy organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w zabawach zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieci sprawdzą się w wielu grach i zabawach. Natomiast dorosłych czeka Puchar Drwala, czyli zawody w cięciu drewna oraz Spacer Farmerki – konkurencje dla kobiet. Na scenie wystąpią zespoły muzyczne, a także dzieci ze swoim programem artystycznym. Oczywiście nie zabraknie również miejsca gdzie będzie można smacznie zjeść i odpocząć. Po zakończeniu części sportowo-rekreacyjnej rozpocznie się spotkanie przy muzyce, które poprowadzi DJ Bolek.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group