Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2379
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święto sportu w Jaczkowie

Wiadomości: Jaczków
Wtorek, 18 lipca 2017, 14:10
Aktualizacja: 14:14
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
„Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków” pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę w Jaczkowie (gmina Czarny Bór) odbędzie się XIII Festyn Sportu.

Najważniejszym punktem imprezy będzie wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór. Organizatorzy wraz ze współorganizatorami serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w wyścigu jak i w pozostałych atrakcjach imprezy.

Już od godz. 10:00 w Świetlicy Wiejskiej w Jaczkowie czynne będzie Biuro Zawodów, w którym będzie można zgłosić swoje uczestnictwo do wyścigu rowerowego oraz kolarskiego. Na godzinę 12:00 zaplanowano uroczyste otwarcie festynu. Zaraz po nim wystartuje pierwsza grupa wiekowa w wyścigu rowerowym (chłopcy i dziewczęta w wieku szkolnym), a następnie rozpocznie się wyścig kolarski w poszczególnych kategoriach: Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior Młodszy, Juniorka Młodsza, Mastersi, Amatorzy. Wyścig odbędzie się ulicami Jaczkowa, które będą zamknięte dla ruchu na czas przejazdu kolumny wyścigu. W przerwach pomiędzy startami poszczególnych kategorii kolarzy organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w zabawach zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieci sprawdzą się w wielu grach i zabawach. Natomiast dorosłych czeka Puchar Drwala, czyli zawody w cięciu drewna oraz Spacer Farmerki – konkurencje dla kobiet. Na scenie wystąpią zespoły muzyczne, a także dzieci ze swoim programem artystycznym. Oczywiście nie zabraknie również miejsca gdzie będzie można smacznie zjeść i odpocząć. Po zakończeniu części sportowo-rekreacyjnej rozpocznie się spotkanie przy muzyce, które poprowadzi DJ Bolek.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Jaczkowiak 18-07-2017 17:50
Był rok spokoju i znowu kolarstwo pana wójta. Nas w Jaczkow ie w ogóle to nie interesuje wszyscy chcą przyjść na popołudniowy festyn i nikt poza wójtem i kilkoma byłymi kolarza kompletnie się tym nie interesuje a drogi zamykają i kasę na sędziów i organizacje wydają na fanaberie wójta byłego kolarza- a radni sami mają dość ale jak Pan każe to sługa musi
~sti 19-07-2017 12:39
Masz rację...sport dla dzieci i młodzieży to głupota . Należy zakazać organizacji jakichkolwiek zawodów...niech g...wnarzeria siedzi w domu .Zaoszczędzoną kasę można spożytkować na darmowe piwo i wyroby kiełbasopodobne z grilla dla takich idiotów jak ty.
~Basia 19-07-2017 16:51
A drogi sti byłeś kiedyś na tym wyścigu? Dzieci jak na lekarstwo to dorośli kolarze startują. A faktycznie można by zorganizować jakieś zawody i zabawy dla dzieci z nagrodami są wkoncu wakacje. Tylko to ma być kiełbasa chwalebna wyborcza wojta a dzieci nie głosują więc trzeba się lansować w mediach organizując niepotrzebne zawody. To jak z biathlonem-interesują się tylko zawodnicy i ich rodzice a społeczeństwo ma to gdzieś woli siatkówkę i piłkę nożna i nikt nie chodzi kibicować na zawody oprócz rodzin zawodnikow
~sti 20-07-2017 9:51
Uwierz proszę,że warto nawet dla tej garstki...bo uśmiech dzieciaka nie ma ceny. A stare ramole niech żłopią piwo z biedry i jęczą, że w Polski sport jest do d.. py nie wiedzieć czemu.
~ks Sowa 20-07-2017 13:05
Jak widac Walbrzych pod rzadami Szelemeja i PO, musi sie uczyc jak swietowac 7-0-lecie sportu. Bo to impreza dla mieszkancow, a nie dla samozwanczej elity impreza zamknieta w restauracji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group