Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święty Mikołaj z wizytą w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 10 grudnia 2012, 12:55
Aktualizacja: Wtorek, 11 grudnia 2012, 7:42
Autor: Michalina
Fot. Michalina
Od czwartku do niedzieli, do wałbrzyskiego centrum handlowego Galeria Victoria zawitał Święty Mikołaj. Gościł on tam od godziny 10 do 20 i bawił dzieci różnymi atrakcjami przygotowanymi ze względu na minione Mikołajki i zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Miał on za zadanie przybliżenie nadchodzącej już i dającej się poczuć świątecznej atmosfery.

Każde chętne dziecko mogło zrobić sobie zdjęcia z przebranym Świętym Mikołajem w wielkiej dmuchanej kuli. Obok zorganizowany był kącik zabaw, w którym dzieci kolorowały świąteczne wzory, zdobiły styropianowe bombki i bawiły się wspólnie z animatorami w świątecznych strojach. Ponadto każde z nich mogło napisać list do ich ulubionego świętego z pomocą rodziców.

Poza tym ustawione były dwa stoiska pełne innych atrakcji dla najmłodszych- odbywało się malowanie buzi we wzory przez nie wybrane. Natomiast w pobliżu salon kosmetyczny Glamour wykonywał tatuaże na życzenie.

Po całej Galerii Victoria spacerował Mikołaj ze swoją Śnieżynką- rozdawali oni cukierki, zagadywali dzieci i ich rodziców. Zachęcali też do zabawy i przekazywali serdeczne świąteczne życzenia. Jednym słowem sprawiali dzieciom radość, która towarzyszy przygotowaniom do Bożego Narodzenia.

To dopiero początek szaleństwa związanego z Bożym Narodzeniem, ale już budzi dużo emocji- szczególnie wśród wałbrzyskich milusińskich.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group