Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2393
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Sybiracki konkurs

Piątek, 25 czerwca 2021, 7:30
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Sybiracki konkurs
Fot. organizatorzy
W siedzibie Koła Związku Sybiraków w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w celu wyłonienia laureatów przeprowadzanego konkursu sybirackiego w szkołach podstawowych Powiatu oraz w szkołach podstawowych Wałbrzycha.

Do konkursu zgłoszenia nadesłały 4 szkoły powiatowe oraz 11 szkół z Miasta Wałbrzycha.

W grupie szkół powiatowych laureatami zostali:

Laureatami konkursu w kategorii literackiej zostali:

I miejsce Krzysztof Rumiński z PSP Nr 5 w Boguszowie-Gorcach
II miejsce Agata Woszczek z PSP w Mieroszowie
III miejsce Weronika Przewłocka z PSP w Mieroszowie.

Laureatami konkursu w kategorii plastycznej zostali:

I miejsce Łukasz Paszek z DMOW w Wałbrzychu
I miejsce ex aequo Karolina Płócieniak z MOS w Walimiu
II miejsce Kasper Karpiel z DMOW w Wałbrzychu
II miejsce ex aequo Nikola Apanasewicz z MOS w Walimiu
III miejsce Dawid Dworecki z DMOW w Wałbrzychu
III miejsce ex aequo Anna Gerando z MOS w Walimiu

Laureatką konkursu w kategorii wokalnej została:

I miejsce Julia Walus z PSP w Mieroszowie.

W grupie Szkół Miasta Wałbrzych laureatami zostali:

Laureatami konkursu w kategorii literackiej zostali:

I miejsce Paweł Bożkow z PSP Nr 28
II miejsce Lena Szymańska z PSP Nr 2
III miejsce Jakub Jasiak z ZSP Nr 2
III miejsce ex aequo Filip Matuszko z ZSP Nr 5

Laureatami konkursu w kategorii plastycznej zostali:

I miejsce Amelia Sikora z ZSP Nr 6
II miejsce Violetta Bania z ZSP Nr 7
II miejsce ex aequo Michał Gławdecki z MOS w Wałbrzychu
III miejsce Maja Gierak z ZSP Nr 1
III miejsce ex aequo Maja Kalinowska z PSP Nr 15

Laureatką konkursu w kategorii wokalnej została:

I miejsce Wiktoria Betlejewska z ZSP Nr 7
II miejsce Karolina Filipek z PSP Nr 6
III miejsce Julia Zielonka z ZSP Nr 3

Nagrody książkowe i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystości Dnia Sybiraka 17 września w Wałbrzychu.

Komisja konkursowa:
Wacław Kwieciński przewodniczący Komisji
Joanna Baniukiewicz członek Komisji
Ewa Ziomek członek Komisji
Danuta Wołodko członek Komisji
Adam Mitelsztet członek Komisji
Wacław Balcewicz członek Komisji.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group