Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sylwester na wałbrzyskim Rynku

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 31 grudnia 2012, 10:19
Aktualizacja: 10:30
Autor: organizatorezy
Fot. użyczone
Dzisiaj od godz. 22.00. na wałbrzyskim Rynku żegnanie starego i witanie nowego roku. Zabawę poprowadzą: Edyta Nawrocka w towarzystwie tancerzy i DJ Pentium.

W związku z organizacją miejskiego Sylwestra informujemy o utrudnieniach, które pojawią się 31 grudnia 2012 roku i 1 stycznia 2013 roku na wałbrzyskim Rynku.

Na czas organizacji imprezy organizator na jedynym wjeździe na Rynek od strony rogu Henryka Sienkiewicza – Tadeusza Kościuszki ustawi dwa znaki: zakazu wjazdu i nakazu skrętu w uliczkę wyprowadzającą ruch z Rynku. Tym samym cały Rynek zostanie wyłączony z ruchu: możliwy będzie jedynie wjazd dla samochodów policji, straży, pogotowia.

Uczestnikom imprezy plenerowej przypominamy także o zakazie wnoszenia alkoholu i odpalania materiałów pirotechnicznych.

Do iluminacji elewacji niektórych obiektów na Wałbrzyskim Rynku wykorzystano oprawy LED Philips. Wszystkie zainstalowane oprawy pobierają ok. 2kW prądu na godzinę. Na uwagę zasługuje fakt , że oprawy te mogą skutecznie świecić przez 50 000 godzin. W noc sylwestrowa w godzinach 22.00 – 01.00 zestaw iluminacyjny zostanie rozszerzony o dwa dodatkowe projektory LED , które zmieniającymi się kolorami iluminować będą elewację banku PKO.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group