Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4136
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Sylwia Dąbrowska startuje z kampanią

Piątek, 15 stycznia 2021, 8:41
Aktualizacja: 9:45
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Sylwia Dąbrowska startuje z kampanią
Fot. Sylwia Dąbrowska/facebook
Tak jak oczekiwano i zapowiadano, Sylwia Dąbrowska będzie ponownie ubiegać się o stanowisko burmistrza Boguszowa–Gorc.

Przypomnijmy, że Sylwia Dąbrowska w poprzedniej kadencji, kiedy burmistrzem był jeszcze Waldemar Kujawa, Sylwia Dąbrowska pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Miasta Boguszowa-Gorc. W wyborach w roku 2018 zdecydowała się na start na stanowisko burmistrza miasta. Doszła do drugiej tury, gdzie nieznaczną ilością głosów przegrała z Jackiem Cichurą. Teraz ponownie podjęła decyzję o starcie w wyborach i w marcu będzie ubiegać się o najważniejsze stanowisko w mieście.

Wczoraj Sylwia Dąbrowska otrzymała postanowienie Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Sylwii Dąbrowskiej w związku z czym rozpoczęła swoją kampanię wyborczą.
- Liczę na to, że Ci z Państwa, którzy zaufali mi 2 lata temu i oddali na mnie wtedy swoje głosy zechcą mnie wesprzeć, również obecnie. Wyrażam też nadzieję na to, że będę w stanie przekonać do swoich pomysłów dotyczących funkcjonowania i rozwoju miasta, także tych z Państwa, którzy w wyborach samorządowych 2018 roku nie wzięli udziału, lub też oddali swój głos na innych kandydatów.
Boguszów-Gorce to jest nasze wspólne dobro i wspólnie z Wami, jeśli taka będzie Wasza wola, zrobię wszystko, co będzie w mojej mocy, aby naprawić nadszarpnięty przez ostatnie dwa lata wizerunek naszego miasta. Naprawić to wszystko, co funkcjonuje źle. Zakończyć ten niechlubny rozdział w jego historii, którego wszyscy byliśmy świadkami - informuje Sylwia Dąbrowska.

Twoja reakcja na artykuł?

78
55%
Cieszy
17
12%
Hahaha
2
1%
Nudzi
2
1%
Smuci
5
4%
Złości
38
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (76)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group