Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szafir do adopcji

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 lutego 2018, 6:40
Autor: red
Fot. użyczone
Szafir to kochany, ale spory piesek. Uwielbia wszystkich ludzi i zwierzątka, a mimo to jest bezdomny. Wylądował za kratami za to, że całe życie był wiernym przyjacielem.

Czy znajdzie się osoba, która pokocha jego smutny pyszczek za kratami oraz zupełnie odmieniony i wesoły na spacerach? Czy znajdzie się osoba, która sprawi, że ten psiak będzie jeszcze kochany i tulony?

Szafir nie jest najmłodszy, ale całkiem dziadkiem też jeszcze nie jest, ma wiele energii i wigoru, a przede wszystkim jest pozytywnie nastawiony do wszystkich, chyba już zrozumiał, że musi być w schronisku, choć dla niego to na pewno wielki ból, że nie może być wolny i kochany.

Kontakt ze schroniskiem 748424223 - psiak obecnie przebywa w boksie nr 20, choć może się to zmienić za jakiś czas i po imieniu może nie być kojarzony, więc zapraszamy na facebookowe strony wolontariuszy Adoptuj Psiaka Wałbrzych oraz Zwierzęce Serduszka W Potrzebie Wałbrzych - Adopcje - tam dowiesz się wszystkiego co chcesz, pomożemy, doradzimy, wesprzemy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group