Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4652
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Szczawieńscy tenisiści wciąż rywalizują

Czwartek, 8 grudnia 2016, 14:10
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Szczawieńscy tenisiści wciąż rywalizują
Fot. użyczone
Na różnych arenach rywalizowali szczawieńscy młodzi tenisiści ziemni.

We wrocławskim Olimpijski Club organizowano zawody Tenis10. W kategorii zielonej dziewcząt dobry start zaliczyła Pola Rosiak zajmując 3. miejsce w całej imprezie.

W kategorii do lat 12 w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Gdyni wystąpił Gabriel Wójcicki. Gabryś po zaciętym meczu uległ w drugiej rundzie turnieju głównego zawodnikowi z AT Promasters Szczecin Bartoszowi Surudo 5/7, 1/6.

Na tym samym etapie swój występ zakończył Marcel Dzielo, który rywalizował w turnieju tej samej rangi, lecz w kategorii młodzików, ulegając zawodnikowi z Górnika Bytom Janowi Kopcikowi 0/6, 2/6.

Na Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów do Warszawy udał się Filip Kosiński. W rozgrywkach singlowych Filip przegrał z turniejową trójką Dawidem Boczkowskim z Matchpoint Żyrardów, lecz grając w parze Janem Kluczyńskim z Tuan Piaseczno dotarł do fazy półfinałowej ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

W turnieju tej samej rangi, lecz w Ścięgnach koło Karpacza, rywalizowali Julia Maciaszek, Klaudia Owcarz oraz Antoni Pankowski. Do grupy finałowej pewny awans zaliczył Antek ostatecznie triumfując w całej imprezie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group