Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 2495
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Szczawieńscy zawodnicy na wielu frontach

Środa, 6 grudnia 2017, 11:11
Aktualizacja: 11:13
Autor: PAW
Bardzo udany weekend mieli młodzi tenisiści SKF KT Szczawno Zdrój grając aż w trzech kategoriach wiekowych.

Skrzaty, a więc zawodnicy do lat 12, rywalizowali w Ściegnach koło Karpacza. Tutaj w zmaganiach dziewcząt szczawieński klub reprezentowały Klaudia Owcarz oraz Julia Hoffmann. Z kompletem zwycięstw w grupie finałowej zameldowała się Klaudia, która jak się później okazało nie miała sobie równych w całych zawodach. W zmaganiach chłopców awans do grupy finałowej wywalczył Filip Kosiński, który ostatecznie zajął wysokie trzecie miejsce w całych zawodach.

W ogólnopolskim turnieju w kategorii Młodzik w Sobocie koło Poznania Uzdrowisko reprezentowali Marcel Dzieło oraz Antoni Pankowski. Antek w turnieju singlowym dotarł do drugiej rundy, natomiast Marcel zmagania zakończył na fazie ćwierćfinałowej. W turnieju deblowym Marcel grając w parze z Bartłomiejem Rosiem triumfował w całej imprezie.

W Szczawnie natomiast zorganizowano wojewódzkie zawody do lat 16 – kadeci. Tu również gospodarze wyraźnie zaznaczyli swoją obecność, bowiem w turnieju chłopców drugie miejsce wywalczył Hubert Sajdak, natomiast drugie miejsce w turnieju dziewcząt zanotowała Kornelia Ejsmont, która rywalizowała ze starszymi rywalkami, bowiem Koko ma dopiero 12 lat. Trzecie miejsce zajęła Zuzia Żygadło. Obie nasze zawodniczki, Koko i Zuzia, w turnieju deblowym, wystąpiły w finale zajmując ostatecznie 2. miejsce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group