Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3419
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno Zdrój: Szczawieński Animator Sportu drugi w Polsce

Poniedziałek, 9 grudnia 2013, 11:59
Autor: opr.red.
Szczawno Zdrój: Szczawieński Animator Sportu drugi w Polsce
Fot. użyczone
Reprezentanci obiektu „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Szczawnie–Zdroju odnieśli wielki sukces w konkursie „Super Orliki 2013”.

Michał Foryś – Animator sportu na boisku przy ul. Topolowej 5 w Szczawnie-Zdroju zajął II miejsce w konkursie i otrzymał nagrodę w wysokości 1.000 zł oraz statuetkę „Super Orlika”. Laureat konkursu otrzyma również nagrodę w wysokości 5.000 złotych w formie grantu z przeznaczeniem na dofinansowanie działalności Orlika (m. in. zakup sprzętu).

Z kolei Norbert Borowiak - wolontariusz pomagający Animatorowi na obiekcie i zgłoszony przez niego do konkursu, został wybrany najlepszym „Przyjacielem Orlika”. Obaj Panowie brali udział w „Akademii Animatora 2013” organizowanej przez Ministerstwo Sportu oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej. W Konkursie zwyciężyło czworo Animatorów oraz czworo Przyjaciół Orlika.

Celem Projektu było wyróżnienie najlepszych oraz pokazanie jak wspaniałe i innowacyjne mogą być zajęcia na Orlikach. Wielofunkcyjne boiska są przystosowane do różnego rodzaju aktywności i tylko od inwencji animatorów zależy, jak będą wykorzystane.

Podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i innowacyjne pomysły zostaną przekazane laureatom konkursu podczas konferencji Akademia Animatora połączonej z galą rozdania Super Orlików w dniu 9 grudnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zgłoszenia kandydatów do udziału w konkursie dokonała Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój jako jednostka zarządzająca Orlikiem, która pokryła również koszty dojazdu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group