Sobota, 27 czerwca
reklamy

Szczęśliwy finał poszukiwań

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Kilkadziesiąt minut trwały poszukiwania 81–latka, który wczoraj nad ranem wyszedł z domu i do momentu zgłoszenia przez najbliższą rodzinę tego faktu policjantom – około godziny 15.00 – nie wrócił do miejsca zamieszkania. Mężczyznę odnaleźli w kompleksie leśnym w Boguszowie–Gorcach miejscowi funkcjonariusze.

Będący w służbie funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc niezwłocznie po otrzymaniu danych personalnych zaginionego mężczyzny oraz jego rysopisu rozpoczęli poszukiwania. Podczas prowadzonych działań mundurowi ustalili, że 81-latek z ul. Kosynierów mógł pójść do pobliskiego lasu na grzyby, dlatego też metr po metrze przeczesywali kompleks leśny. Działania przyniosły pozytywny efekt i już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia senior został przez mundurowych odnaleziony.rn rnMężczyzna, pomimo swojego sędziwego wieku, na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze przewieźli 81-latka do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę członków zaniepokojonej rodziny.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka